Genel Oyun Sosyal Medya

FIFA 16’yı Kendisine Tercih Eden Adama Sevgilisinden Efsane Kapak!

fifa-16-yi-kendisine-tercih-eden-adama-sevgilisinden-efsane-kapak-705x290

FIFA 16 oynamayı sevgilisine tercih eden adama sevgilisinin verdiği cevap için kapak demek galiba hafif kalır.

Bazen oyun aşkı, normal bir ilişkideki aşka göre çok daha baskın olabiliyor. Örneğin ülkemizde ‘hadi canım, biraz dışarıda dolaşalım’ diyen bir kıza ‘dur la görmüyor musun PES atıyoruz’ gibi cevaplar verilebiliyor. Bizim ülkemizdeki kızlar en fazla ‘o zaman onunla yaşarsın, ben gidiyorum’ der, alır ceketini gider. Ama işte ülkeden ülkeye kızların da tribi farklı olabiliyormuş demek ki.

İngiltere’de yaklaşık 15 aydır birlikte olan 20 yaşındakiBradley ile 18 yaşındaki Danni arasında geçen Twitter atışması, Allah düşmanımın başına vermesin dedirten cinsten. Şöyle ki Bradley ismindeki arkadaş, FIFA 16 oynamayı sevgilisiyle birlikte olmaya tercih etmiş ve aşağıdaki tweet’i göndermiş.

Buna karşılık olarak sevgilisinden gelen cevap (aşağıda), Bradley’in resmen 3-0 hükmen mağlup olmasını sağlamış. (hiç anlamıyormuş gibi yapmayın, ne demek istediğini çok iyi anladınız) Atılan karşılıklı tweet’ler o kadar çok beğeni ve fav almış ki, artık hangi tweet daha fazla etkileşim alırsa kazanan o olacak gibi bir algı oluşmuş. Ama Bradley’in Danni’yi yenmesinin imkanı yok gibi duruyor. 

Yazar Hakkında

Mustafa SEVİNÇ

Yorum Yap

  • Aslında erkek kızla vakit geçirmek için sevgili olmuş kız ise onu bir dildo olarak görmüş. Şeklinde algılıyorum ve brad'e+1 oy hakkımı kullanıyorum iyi yapmışsın brad.