Bilgisayar Genel İnternet İşletim Sistemleri Mobil Teknoloji

Uygun Fiyata VPN Hizmeti

VPN NEDİR ? NE İŞE YARAR ?

Sanal özel ağlar (VPN) internet aktivitelerini gizli tutan ve anonim kimliğine değer veren insanlar için bir şifreleme aracıdır. Günlük internet deneyiminizi geliştirmek için sizlere sunulan, kullanımı kolay bir araçtır. VPN (Virtual Private Network) veya Türkçe adıyla Sanal Özel Ağ, internette başka bir network’e bağlanmanızı sağlayan bağlantı türüdür. VPN temel olarak sizin tüm internet trafiğinizi başka bir Network’e yönlendirerek, sizin internette kim olduğunuzu gizleyerek gezinmenizi sağlar ki VPN’in yararlı olmasının temel nedeni aslında budur. Çoğu işletim sistemi dahili VPN’e bağlanma desteği vermektedir.

Bilgisayarınızı, Akıllı Telefon veya Tabletinizi bir VPN’e bağladığınızda, cihazınız bağlandığınız VPN’in bir parçası gibi davranır. Tüm network trafiğiniz güvenli bir bağlantı üzerinden VPN’e iletilir. Bu sizin VPN’in bağlandığı tüm kaynaklara erişebilmenizi sağlar. Bir web sitesine bağlanmak istediğinizde, bilgisayarınız önce güvenli bir bağlantı ile VPN’e bağlanır ve daha sonra VPN kaynaklarını kullanarak istediğiniz web sitesine bağlanmış olur. Örneğin Amerika’daki VPN ile internet’e bağlanmayı denediğinizde, IP adresinizin ve diğer tüm bağlantı özelliklerinizin Amerika’ya özgü olduğunu görürsünüz.

İnternetteki kimliğinizi ve bilgilerinizi korur.
Reklam ve pazarlama çerezlerinden kurtulursunuz.
Ortak WiFi kullanım alanlarında güvenliğinizi sağlar.

Sanal güvenlik duvarı ile extra güvenlik sağlar.
Netflix ve Youtube kısıtlamalarını aşmanızı sağlar.
Sizi internet saldırılarından korur.

İnternette Özgürce Gezinin!

İnternette gerçekleştirdiğiniz her harekette dijital izler bırakmadan, mahremiyetinizi koruyarak kısıtlama olmaksızın tüm internet sitelerine özgürce erişim sağlayın. Facebook, Twitter, YouTube, Vimeo gibi sitelere girebilir, Skype, Yahoo, Paltalk, Camfrog, Whatsapp, Tango, Messenger gibi uygulamalara bağlanabilirsiniz. VPN ile herhangi bir internet servis sağlayıcısına, yazılıma veya donanıma takılmazsınız internette özgürce gezinirsiniz. İstediğiniz sitelere girebilir, çoğrafi kısıtlamalardan kurtulursunuz. Sizde VPN ile Online Özgürlüğün tadına varın.

Sınırları Kaldırıyoruz!

Diğer VPN hizmetlerinin aksine size herhangi bir hız sınırı koymuyoruz. Rahatça Film izlemeniz, download yapabilmeniz için kota uygulamıyoruz. İstediğiniz ülkeden bağlanabilmeniz için sunucu kısıtlaması yapmıyoruz.

Hız Sınırı Yok ! Yüksek Hızda Bağlantı.
Kota Sınırı Yok ! Sınırsız Bant Genişliği.
Sizi asla kısıtlamıyoruz!

Gizlilik ve Güvenlik

VPN hizmetine bağlandığınızda IP adresiniz ve konumunuz değişir. İnternet servis sağlayıcınız dahil kimse girdiğiniz siteleri tespit edemez. Gerçek IP adresiniz asla görünmez. Bulunduğunuz konum görülemez. Siteler VPN kullandığınızı fark edemez. İnternette gizliliğinizi korursunuz.

Havalimanı, Otel, Cafe, Hastane, Okul, Yurt gibi yerlerde ve ortak WiFi noktalarında kullanılan bağlantılar güvenli değildir. Bu tip açık ağlara bağlanan Hackerlar cihazınıza girebilir, yaptığınız tüm işlemleri izleyebilirler. VPN ile tüm veri akışınız şifrelenir, daima güvende olursunuz.

Tüm Cihaz ve Sistemlerde

VPN, Bilgisayar, Tablet ve Akıllı Telefonlar üzerinden bağlandığınız her ağda çalışır. ISS, Modem veya Yazılımsal olarak kısıtlamalar varsa VPN servisimizle bu kısıtlamalardan kurtulur, İnternette özgürce gezinirsiniz. VPN servisimiz neredeyse tüm cihaz ve işletim sistemleriyle uyumludur.

Tam Destek!

Aklınıza takılan her türlü soruyu yanıtlamaktan memnunluk duyarız. Üstelik müşterimiz olmasanız bile. VPN servisimizle ilgili olurda sorun yaşarsanız profesyonel destek ekibimiz bu sorunları çözmenizde yardımcı olacaktır. %100 müşteri memnuniyeti politikamız size kolaylıklar sağlayacaktır.

Fiyatlandırma

Mini Paket (Bireysel kullanım için ideal)
Veri Kullanımı : Sınırsız
Bağlantı Sayısı : 5 Eş Zamanlı Bağlantı
Lokasyon : Türkiye Lokasyon
SSL-VPN , L2TP/IPsec , OpenVPN Desteği
15 TL / AY
os

Eko Paket (Orta derece kullanıcılar için ideal)
Veri Kullanımı : Sınırsız
Bağlantı Sayısı : 10 Eş Zamanlı Bağlantı
Lokasyon : Türkiye Lokasyon
SSL-VPN , L2TP/IPsec , OpenVPN Desteği
30 TL / AY
os

Pro Paket (Profesyonel kullanıcılar için ideal)
Veri Kullanımı : Sınırsız
Bağlantı Sayısı : 20 Eş Zamanlı Bağlantı
Lokasyon : Türkiye Lokasyon
SSL-VPN , L2TP/IPsec , OpenVPN Desteği
40 TL / AY
os

Ultra Pro Paket (İşletmeler için ideal)
Veri Kullanımı : Sınırsız
Bağlantı Sayısı : Sınırsız Bağlantı Sayısı
Lokasyon : Türkiye Lokasyon
SSL-VPN , L2TP/IPsec , OpenVPN Desteği
150 TL / AY
os

Satış öncesi ve sonrası desteğe ihtiyacınız mı var?

Satış Öncesi Destek
VPN Paketlerimizden satın almadan önce aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Sizlere en doğru ve anlaşılır bilgiyi vermekteyiz. Dilerseniz VPN Paketlerimizi satın almadan önce 1 Gün deneyebilirsiniz. Böylece VPN Servisimizin ihtiyacınızı ve beklentinizi giderip gidermediğini anlayabilir ve aklınızda sorular kalmadan gönül rahatlığıyla satın alırsınız.

Satış Sonrası Destek
Sizlere satış sonrasında da destek sunmaktayız. Satın alma aşamasından başlayarak kurulum aşamasına, VPN kullanımı anlatımına kadar her türlü bilgi ve desteği alırsınız. Sizlere en hızlı ve en kolay şekilde yardımcı oluyoruz. Kurulum ve kullanım sorunlarında Team Viewer veya farklı uzaktan bağlantı program aracılığı ile bilgisayarınıza bağlanarak yerinde kurulum gerçekleştirmekteyiz.

Ödeme yolları : Garanti,Yapı Kredi,FinansBank EnPara,PayPal (+3 TL Komisyon)

Herhangi bir sorun yaşıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim : https://mustafasevinc.com.tr/iletisim/
Mail : [email protected]

Yazar Hakkında

Mustafa SEVİNÇ