Donanım Genel Haberler Mobil Teknoloji

Pepsi Akıllı Telefon Üretebilir

Dünyanın en büyük meşrubat markalarından birisi olan Pepsi, akıllı telefon pazarına girebilir. Pepsi akıllı telefon ile ilgili detaylar ise haberimizde.

pepsi-phone-1

Dünyanın en büyük meşrubat markalarından birisi olan Pepsi, karşımıza oldukça farklı bir alanda çıkabilir. Her geçen gün daha da popülerlikkazanan akıllı telefon sektörü, görünen o ki Pepsi yöneticilerinin ilgisini çekmiş.

Pepsi Akıllı Telefon mu Üretecek?

Dünyanın en büyüklerinden birisi olan Pepsi, Çin'in en popüler sosyal paylaşım mecralarından birisi olan Weibo üzerinden paylaştığı bir görsel ile bu soruyu sordurdu.

Üzerinde Pepsi Phone yazan bir görsel paylaşan Pepsi'nin resmi Weibo hesabı, Pepsi'nin yakında bir akıllı telefon ile karşımıza çıkabileceğine işaret ediliyor. Ancak elimizde aşağıdaki görselden başka hiç bir bilgi mevcut değil.

pepsi-phone

Sizlerinde tahmin edebileceği gibi Pepsi, tek başına bir akıllı telefon üretebilecek firma değil. Bu nedenle en popüler meşrubat markalarından birisi olan Pepsi'nin Çinli bir üretici ile beraber bu telefonu üretmesi bekleniyor.

Oldukça garip bir hamle gibi gözüksede şirketin reklam çalışmaları için akıllı telefon pazarı oldukça mantıklı gözüküyor.

Yazar Hakkında

Kenan ULUDAĞ