Bilgisayar Genel Güvenlik Haberler İnternet İşletim Sistemleri Mobil Teknoloji Yazılım

Cep Telefon’u Nasıl İzlenilir?

1113-727x384

Kimsenin haberi olmadan uzaktan gerçek zamanlı cep telefonu mesajları gözetlemek artık zor değil.

Mesaj casusluğu yazılımları tam da bu aralar sizin onları indirmenizi bekliyorlar. İOS mesaj casusluğu yazılımı, Android SMS gözetleme aplikasyonları, Symbian mesaj gözetleme aplikasyonları ve hatta iPhone mesaj casusluğu yazılımı bile bulabilirsiniz.
Sessizce SMS mesajlarını durdurmak ister misiniz? Ya da çocuğunuzun veya personelinizin sürmekte olan canlı konuşmalarını dinlemek? Belki de onların telefonunuzu amacı dışında kullandıklarından ya da uygunsuz kişiler ile mesajlaştıklarından şüpheleniyorsunuz. Hiç sevgilinizin veya eşinizin telefonlarında ne hakkında mesajlaştıklarını merak etmediniz mi? Öyleyse sizin doğruyu bulmanızı sağlayacak üstelik kesinlikle saptanamayan mesaj casusluğu aplikasyonu olan iSpyoo ile tanışın.

insani-delirten-sms-bombardimani-sona-eriyor8ab2afe5d45e3b310385

Sisteme bir kez giriş yaptıktan sonra mesaj hack’lemek oldukça basit. Mesaj üzerinden sohbeti saklamak hiçbir şekilde mümkün değildir çünkü mesajlar anında silinmiş bile olsa sistemde hâlâ görünürler. Hiçbir şey geçmişte kalmaz!
Sevgilinizi, iş arkadaşınızı, eşinizi, partnerinizi yani aslında istediğiniz herhangi birini bu güçlü ve saptanmaz mesaj casusluğu yazılımı ile uzaktan gerçek zamanlı gözetleyebilirsiniz.

iSpyoo, iPhone ve Android sistemler için dünyanın ilk profesyonel casusluk yazılımını sunar. Şimdi uygulamanın size sunacağı güçlü izleme özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Yazılım telefonunuza kurulduktan sonra tüm mesajlaşmaları ve çağrı aktivitelerini kaydedecek ve internetinizi kullanarak tüm verileri sessizce özel iSpyoo hesabınıza yükleyecektir. Yazılım ayrıca eğer sinyal varsa her 15 dakikada bir (ayarlanabilir) GPS lokasyonunuzu kaydedecektir.

iSpyoo karma bir sistemdir ki bu size akıllı telefonunuzu gerçek zamanlı gözetleme olanağı sunar. Bu eşsiz sistem Google motorlu cihazınızı kullanan herkesin aktivitesini kaydeder. Siz sadece bu ufak aplikasyonu kurun. Aplikasyon telefonun her hareketiyle çalışmaya başlar fakat hep gizli modda kalır.
iSpyoo ile gerçeğe ulaşın.

Bu uygulama ile yapabilecekleriniz:

 1. -Gerçek zamanlı cihaz lokasyonu takip etme
 2. -Kısa mesajları takip etme
 3. -Telefon rehberi okuma
 4. -Whatsapp mesajlarını takip etme
 5. -Aplikasyon kullanımı
 6. -Otomatik cevaplama (sahte arama)
 7. -Ücretsiz güncelleme
 8. -Viber mesajlarını takip etme
 9. -Çağrı geçmişi kaydını görme
 10. -Internet tarama geçmişini takip etme
 11. -Çekilen tüm fotoğrafları görme
 12. -%100 saptanamama garantisi

– Android telefonlar için: http://ispyoo.com/ispyoo-spy-android-installation-guide/
– iPhone için: http://ispyoo.com/ispyoo-spy-iphone-installation-guide/

Not: Veri güncellemesi için lütfen 15 dakika bekleyin. Zaman senkronizasyonunu hesap ayarlarından değiştirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen web sitesini ziyaret edin http://www.ispyoo.com

Yazar Hakkında

Mustafa SEVİNÇ

Yorum Alanı