Genel Haberler

Artık Enpara.com hesaplarınıza Finansbank şubelerinden para yatırabilirsiniz!

Gününümüzde çoğumuzun kullandığı masrafsız bankacılık anlayışıyla yola çıkan Enpara müşterileri artık FinansBank şubelerinden para yatırıp,çekebiliyor.

Konuyla ilgili bankadan bilgilendirme maili aldım. İlgili mailin içeriğini sizlerle paylaşıyorum.

Değerli müşterimiz,

Ekim 2012’de Türkiye’nin ilk “Dijital Bankası” olarak sizlere hizmet vermeye başladık ve bugün 500.000’i aşan müşteri sayısına ulaştık. Bu kadar hızlı büyümemizin arkasındaki en önemli faktör siz müşterilerimizin memnuniyeti ve bu memnuniyet sayesinde bizi yakınlarınıza tavsiye etmeniz oldu. Bu doğrultuda, ilk günden beri sizlerin memnuniyeti için çabalıyor ve imkanlarımız dahilinde taleplerinizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Sizlerden gelen taleplerden birisi de Finansbank şubelerinden Enpara.com hesaplarına para yatırılabilmesiydi. Uzun zamandan beri talep edilen bir konu olmasına rağmen, %100 Şubesiz Dijital Bankacılık anlayışımıza uygun olmaması sebebiyle bugüne kadar müşterilerimizi Finansbank şubelerine yönlendirmeyi tercih etmedik. Ancak, artan müşteri sayımıza paralel olarak bu konuyla ilgili gelen taleplerin sayısı da önemli ölçüde arttı, bu sebeple bu konuyu tekrar değerlendirmeye karar verdik.

Bugünden itibaren, mevcutta yasal hakkınız olan şubeden para çekebilme özelliğine ek olarak, Finansbank şubeleri aracılığıyla hiçbir ücret ödemeden Enpara.com hesaplarınıza TL, USD veya EUR yatırabilirsiniz. Ancak bu konuda sizlerden önemli bir ricamız var. Şubeler Enpara.com’un hizmet kanallarından birisi olmadığı için, yapılacak her para yatırma/çekme işlemi için şubeler tarafından Enpara.com’a bir maliyet yansıtılacak. Biliyorsunuz, Enpara.com olarak maliyetlerimizden sağladığımız her tasarrufu daha avantajlı mevduat ve kredi faiz oranları sunarak sizinle paylaşıyoruz. Bu doğrultuda Enpara.com hesaplarınıza para yatırma/çekme işlemleri için öncelikle ATM’leri kullanacağınıza, gerçekten ihtiyacınız olması durumunda Finansbank şubelerini kullanacağınıza inanıyor ve bu konuda desteğinizi rica ediyoruz.

Son olarak, para yatırma/çekme işlemleri için Finansbank şubelerine gittiğinizde Encard’ınızla, T.C. kimlik numaranızla veya cep telefonu numaranızla sıra numarası alıp, gişelerden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak, yüksek tutarlı para çekme işlemlerinin şube kasasının uygunluğuna bağlı olduğunu belirtmek isteriz.

İşlemleriniz sırasında herhangi bir problemle karşılaşmanız durumunda 0850 222 36 63 numaralı Enpara.com Çözüm Merkezi’mizi arayarak destek alabilirsiniz.

Enpara.com ekibi

Gerekmedikçe şubeleri kullanmamaya özen gösterelim arkadaşlar. Enpara'ya tam destek!

EnPara'ya bize masrafsız bankacılık hizmetini sunduğu için teşekkür ediyoruz.

Yazar Hakkında

Mustafa SEVİNÇ