Genel Haberler Mobil Teknoloji

Türk Telekom’dan 50 TL’lik Google Play Hediyesi

Türk Telekom geçtiğimiz ay satışa sunduğu ilk akıllı telefonu TT175 için düzenlediği kampanyalara hız kesmeden devam ediyor. İşte Türk Telekom Google Play kampanyasının detayları.

Türk Telekom’un ilk akıllı telefonu olma özelliğini taşıyan TT175, uygun fiyatı ve yüksek performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

TT175’in daha fazla kullanıcıya ulaşması için çeşitli kampanyalar düzenleyen Türk Telekom’un, 50 TL’lik Google Play Store hediyesi de hayli ilgi çekmişti.

İlk kullanımda, 50 TL hediye!

Türk Telekom TT175’i 1-31 Aralık tarihleri arasında kampanyalı olarak satın alan Avea müşterileri, 4 – 31 Ocak tarihleri arasında Avea Mobil Ödeme ile Google Play Store’dan yapacakları ilk alışverişte, 50 TL’lik ücretsiz kullanım hakkına sahip olacaklar.

Tek sefere mahsus olarak kullanıcılara tanımlanacak olan 50 TL’lik ücretsiz kullanım hakkı, başka bir satın alımda kullanılamayacak. Basitçe örneklemek gerekirse, Google Play Store’dan kampanya dahilinde 2TL’lik bir ürün alsanız da, 50TL’lik bir ürün alsanız da, tanımlanmış hakkınızı kullanmış olacaksınız.

Tekrardan dip not olarak belirtelim. Türk Telekom tarafından tanımlanan 50TL’lik Google Play Store hediyesini 31 Ocak’a kadar kullanmanız gerekiyor.

:: Türk Telekom'un 50TL'lik Google Play Store hediyesinden faydalandınız mı?

 

 

KAYNAK : http://shiftdelete.net/turk-telekomdan-50tllik-google-play-hediyesi-67370

Yazar Hakkında

Mustafa SEVİNÇ