Genel Haberler İnternet Mobil

Sevgililer Gününde Turkcell’den Ücretsiz Olarak Tamı Tamına 14GB İnternet!

Birçok sevgi pıtırcığının kaynaşacağı Sevgililer Günü olarak kutlanan 14 Şubat'ta Turkcell büyük bir kampanya ile geliyor!

Ülkemizdeki 3 operatör arasında en fazla kullanıcı sayısına sahip olan Turkcell, 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel bir kampanya ile geliyor. 14 Şubat'ın başlayacağı 00:00'dan itibaren biteceği 23:59 saatleri arası tamı tamına 14GB gibi inanılmaz yüksek miktarda interneti tüm başvuran GNÇTRKCLL kullanıcılarına bedavaya sunan firma, sevgilisi olanların WhatsApp'tan doyasıya mesajlaşmaları, Instagram'da, Periscope'ta, Facebook'ta ve Twitter'da istedikleri kadar fotoğraf ve video yükleyebilmeleri için hazırlanan kampanya da sevgiliniz olsun olmasın katılabiliyorsunuz.

Çare Yıldız Tilbe reklamı ile dikkatleri üzerine çeken Turkcell, bu çok sağlam kampanyası ile de 14 Şubat'ta 14GB internet ile çok farklı bir kampanyaya imza atıyor. Katılım için aranan tek şart ise Genç Turkcell abonesi olmanız. Katılmak için dilerseniz buradaki bağlantıdan açılacak ekranda "Hemen Katıl" diyebilir, dilerseniz Gnçtrkcll uygulaması üzerinden de katılabilirsin.

 care-gnctrkcll

Aynı zamanda Turkcell Müzik üzerinden tek günlük sınırsız müzik paketi de veren Gençturkcell, bir de kampanya ile PS4'ü oyun hediyesi ile beraber indirimli olarak satışa sunacak.

GNÇTRKCLL Çare İnternet Kampanyası'na katılmak için ise biraz çabuk olmanız gerekiyor. Çünkü belirtilen bilgiye göre kampanya sadece 200.000 abone ile sınırlı olacak. Yalnız merak ettiğim birşey var; sevgilisi olmayan ve bu kampanyaya katılanlar acaba 14GB internet ile ne yapabilir? Neyse…

Yazar Hakkında

Mustafa SEVİNÇ