Genel Haberler

Mr. Robot’un 2. Sezonunun Çıkış Tarihi Belli Oldu

İlk sezonuyla binlerce fan kitlesi kazanan ve Altın Küre'de "En İyi Drama" ödülünü alan Mr. Robot'un yeni sezonu yaz aylarında gelecek.

lk bölümünün çıkmasıyla büyük bir sükse yapan, ardından beklentilerin bir nebze altında kalsa da harika bir dizi olması değişmeyen Mr. Robot'un ilk sezonunun ardından merakla yeni sezonu beklenmeye başladı. 

İlk başlarda tahmini olarak 2016 yazında gelmesi beklenen Mr. Robot'un artık bu yaz geleceği Sam Esmail'in söylediklerinden yola çıkarak kesinleştiği beklentisi arttı.

fsociety

SPOILER'a GİRİŞ! Elliot'un babasının aslında öldüğünü ve sadece ihtiyaç duyduğunda kendi beyninin bir oyunu olarak ortaya çıktığı, aslında gördüğümüz herşeyi yapanın Elliot olduğunu görmemiz ve özellikle farklı bir tarzı olan ve Elliot'un ufaktan kanı kaynadığı Darlene'i öpünce yine kafasındaki gidip gelmeler sebebiyle bu kadının kardeşi olduğunu unutması gibi detaylar ile alevlenen dizi özellike son sahnesiyle 2. sezon beklentisini yükseltti. E-Corp'tan Tyrell'ın ise muhteşem bir kötü kahraman olacağı beklenirken Elliot ile ortaklığa bile girecek olması ise ciddi ve beklentiyi arttıran bir detay. SPOILER'dan ÇIKIŞ

Neyse, daha Ocak ayının ortasına bile yeni geldik. Mr. Robot'a kadar daha çok yol var. Öncesinde GoT severlerin kendine uğraşları varken yeni dizi arayanlara da izlememişler için Jessica Jones ve Narcosdizilerini tavsiye edeyim. Hazır Netflix de gelmişken "Netflix and Chill" modunda takılabilirsiniz. Daha Daredevil'i izlememişler varsa ayıp etmiş olacaklar bu arada.

Yazar Hakkında

Mustafa SEVİNÇ