Genel Haberler Mobil

GarantiOne kapanıyor

Garanti Bankası’nın GarantiOne uygulaması, kullanıcılarına ilettiği bir mesaj ile 25 Nisan itibarıyla hizmet vermeyi durduracağını bildirdi.

Garanti Bankası’nın 2016 yılında iGaranti mobil uygulamasının yerine, 18-25 yaş arası kullanıcılara özel bir mobil uygulama olarak lanse ettiği GarantiOne uygulaması kapanıyor. Banka, kullanıcılarına özel ilettiği mesajda GarantiOne’dan 25 Nisan itibariyle hizmet vermeyi durduracaklarını, bu yolculuğa Garanti Cep ile devam edeceklerini aktardı. Açıklamada bankanın bundan sonraki odağının Garanti Cep olacağı ve bu uygulama üzerinden bankacılık deneyiminin güçlendirmek için çalışılacağı belirtildi. Yeni dönemde kullanıcılar GarantiOne’daki tüm ürün ve başvurularına Garanti Cep üzerinden ulaşabilecek, para transferlerini ücretsiz gerçekleştirmeye devam edecekler.

Kullanıcıların Mevcut GarantiOne müşteri numarası ve parolaları ile Garanti Cep’e giriş yapabileceklerini de ekleyelim.

Merhaba Sevgili GarantiOne’lı,

Seninle bugüne kadar GarantiOne’ın renkli dünyasında birlikte güzel günler geçirdik. Artık bu yolculuğumuza Garanti Cep ile devam edeceğiz. Gördük ki, GarantiOne kullanıcılarının büyük çoğunluğu aynı zamanda Garanti Cep’i de kullanıyor. Biz de tüm teknolojik yatırımımızı Garanti Cep’e odaklayarak sana yaşattığımız dijital bankacılık deneyimini güçlendirmek istiyoruz. Bu nedenle, 25 Nisan 2019 tarihinden itibaren GarantiOne’dan hizmet vermeyi sona erdiriyoruz.

Her tür bankacılık ihtiyacını karşılamaya ve hayatını kolaylaştırmaya, zengin ürün ve hizmet yelpazesine sahip Garanti Cep üzerinden devam etmeyi arzu ederiz. GarantiOne’daki tüm ürünlerine ve başvurularına Garanti Cep’ten de ulaşabilir, işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsin. Mevcut GarantiOne müşteri numaran ve parolanla Garanti Cep’e giriş yapabilirsin.

Garanti ailesi olarak GarantiOne yolculuğumuzda bizimle olduğun için teşekkür ediyor, beraberliğimizin Garanti Cep’te güçlenerek devam etmesini diliyoruz.

Garanti Bankası

Yazar Hakkında

Mustafa SEVİNÇ