Genel Haberler

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cihazla su kaçağı tespiti teknik donanım ve kaliteli cihaz ile su kaçağı bulma işlemlerindeki önemi anlatmak istiyor. Hangimiz banyonun zemininde sırf sızıntı var diye her yeri kırmayı göze alırız ki? Ortaya çıkacak işçilik maliyetinin yanı sıra sırf 50 cm uzunluğunda bir boruda küçük bir sızıntı var diye böyle bir sonuca kim katlanabilir? Biz ise fayans altındaki sızıntılarda oluşan sesleri el bilgisayarı ile yorumlayan ve aynı anda kulaklık ile ekibimizin daha yüksek ölçülerinde dinleyebildiği cihazlar ile teşhisi ilk başta kurmaktayız.

Cihazla su kaçağı tespiti ile binaları inşaat alanına çevirmeden su kaçağı bulan tesisatçı ile yüksek standartlarda bir çalışma almaya ne dersiniz? Bazen tuvalet içerisine evinizde temizlik sularını attığınız oluyor mu? Halı, parke ve fayans üzerindeki sayısız kirli maddelerin örneğin elektrik süpürge haznesi içerisinde birikmesi ve bu sıvı bazlı temizleyicilerdeki sıvıları tuvalete dökmeniz ilerde delinmesine neden olabilir. En basitinden cam kırıkları, iğne gibi ürünler plastik olan gidere zarar verir. Biz ise küçük bir kamera eşliğinde bu sızdıran kanalları tuvalet içerisinde nerede olursa olsun hızlıca bulabiliyoruz.

Cihazla su kaçağı tespiti ile ayrıca dıştan kameralı su kaçağı tespiti sistemleri yani sıcak su sızıntısı varsa bunları da bulabilmektedir. Apartman merkezi ısıtma sistemi sıcak su tankı veya ilgili boru sistemleri, daire içindeki kombi veya güneş enerjisi su borusu sızması, çatlaması dâhil hepsi için bu tür çözümleri bulmak ve onarmak için bizleri arayınız veya http://istanbulsukacagibulma.com sayfamızı ziyaret ediniz.

Yazar Hakkında

Mustafa SEVİNÇ