Genel Haberler Mobil Sosyal Medya

1 Saat İçerisinde Sevgili Bulmanızı Sağlayacak Uygulama: OneHour

Partnerlerin birbirlerini tanıma, flört gibi bir ilişki için önemli sayılabilecek dönemleri ortadan kaldırarak direkt olarak sevgili olmalarını sağlayan uygulama OneHour, iOS ve Android platformları için indirilebilir durumda.

Konum bazlı anonim bir arkadaşlık uygulaması olan OneHour, çevrenizdeki insanlarla 1 saat içerisinde tanışıp kaynaşmanızı sağlıyor. Çalışma mekaniği ise ilk etapta tamamen görselliğe dayanıyor. Çektiğiniz özçekimi isminizi cisminizi belirtmeden 1 saatliğine yükleyip çevrenizde eşleştiğiniz insanlarla sohbet etmenizi sağlayan uygulamada her şeyi bu süre içerisinde yapmak zorundasınız. Verilen 1 saatlik süre dolduğunda çektiğiniz özçekim ve mesajların hepsi kendi kendine yok oluyor, bu sayede uygulamada seni rahatsız edebilecek insanların da önüne geçmiş oluyorsunuz.

tr-ios-onehour-meet-nearby-people-anonymously-1

Aslında bu uygulama tam da Türk gençliğinin yapısına uygun bir formatta işliyor. Genel olarak bu tarz konularda (hoşlandığınız bir kıza ya da erkeğe açılma) çekingen olan gençler arasında zamanla popüler olacağını düşündüğüm uygulamanın indirme linklerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

IOS platformuna indirmek için tıklayın.

Android platformuna indirmek için tıklayın.

Yazar Hakkında

Mustafa SEVİNÇ