Genel Haberler

Sosyal Kayseri

sosyalkayseri.com sitesi Kayseri'de yaşayıpta hala dışarı çıktığı zaman nereye gitsek düşüncesine düşen insanlar için yol gösterici olmayı hedeflemektedir. Siteye girdiğinizde kolay kullanışlı ve anlaşılabilir bir temayla karşılaşacaksınız.

Burada her hafta bir mekanın gözlemine ulaşabileceksiniz. Cafeye veya restauranta giderek orası hakkında iyi ve kötü görüşleri "Haftanın Mekanı" makalesinden elde edebileceksiniz. Kayseri'de bir hafta sonu tatilinizde nereye gideceğinize karar veremiyorsanız "Gezi" kategorisinden rahatça bir yerler beğenerek aklınızda bir fikir oluşturabilirsiniz.

Kayseri'de ne yiyebileceğiniz konusunda ufacık bir fikriniz olmasa bile belirli türlerde uzmanlaşmış restaurantları "Yemek" sekmesinde bulabilirsiniz.

Dışarıdan Kayseri'ye gelen birisinin aklındaki en büyük sorun konaklamadır tabikide. Peki Kayseri'de nerelerde ve hangi şartlarda kalınabilinir sorusunun cevabınada "Konaklama" kategorisinden bulabileceksiniz.

Kayseri'de belediye tarafından çoğu zaman ücretsiz düzenlenen etkinliklerden (konser, söyleşi, sergi, tiyatro) haberdar olmak içinde "Etkinlik" kategorisi size yetecektir.

Sloganımız üzere bu sayfada siz "Kayseri Hakkında Her şey"e ulaşabileceksiniz. Özel günler içinde sizin için yol haritalarının olacağı siteyi favorilerinize eklemenizi tavsiye eder iyi günler dileriz.

 Sosyal Kayseri Yönetimi

Yazar Hakkında

Mustafa SEVİNÇ

Yorum Alanı